Хостингова компанія: параметри послуг та поради щодо вибору

Виділений або віртуальний сервер дозволяє спростити та прискорити багато комп’ютерних процесів, створити зв’язки між віддаленими користувачами, виконувати складні обчислення. Такі ресурси можна орендувати у сторонньої організації, щоб зменшити витрати, не обладнати свій дата-центр. У цій ситуації свої послуги пропонує хостингова компанія PQ.Hosting.

Основні параметри послуг

Фірма пропонує віртуальні та виділені сервери на потужностях розташованих у закордонних дата-центрах. Одночасно з цим надаються IP-адреси з юрисдикцією цих країн, можливість необмеженої кількості зон DNS.

Серед основних характеристик, що впливають на працездатність та захист серверів, варто виділити:

  1. Дата-центри, де фізично розташовуються сервери мають специфікацію TIER III+.
  2. Швидкість доступу становить 10 Гбіт/с.
  3. На всіх тарифах, включаючи віртуальні сервери, трафік немає ліміту.
  4. Пропонується ліцензоване програмне забезпечення на вибір клієнта, віртуалізація KVM, різні види панелей управління.
  5. Конфігурування та налаштування сервера проводять фахівці компанії. За потреби та наявності можливостей, знань, користувачі можуть внести індивідуальні зміни.

Для кожного сервера, розташованого в тій чи іншій країні, існує кілька тарифних планів, де можна вибрати невелику вартість, доступну індивідуальному користувачеві, або купити послугу, що надає значні потужності.

Переваги

Найважливішим фактором, що визначає діяльність компанії PQ.Hosting, є великий вибір країн і тарифів. Можна знайти найбільш підходящий варіант із сукупності всіх якостей залежно від місцезнаходження клієнта та його завдань.

При цьому вартість тарифів низька щодо конкурентів, це стосується навіть серверів, які розташовані в дата-центрах США та європейських країн. Послуга доступна для будь-якої категорії користувачів, починаючи з геймерів і закінчуючи великими компаніями.

Встановлення програм, конфігурування серверів займаються фахівці компанії, які готові врахувати запити клієнтів або провести консультацію. Технічна підтримка працює цілодобово.

Дані добре захищені від крадіжки, атак хакерів, вони постійно копіюються і зберігаються на різних фізичних носіях, що забезпечує повну безпеку в разі збоїв. За потреби можна швидко перейти на інший тарифний план.