Надійне відновлення герметичності: зварювання алюмінієвого бака

Професіонали СЦ Лонгран виконують професійні зварювальні роботи паливних баків — такий спосіб ремонту для відновлення герметичності є найбільш простим та надійним.

Звертайтеся до сервісного центру компанії Лонгран, щоб швидко та надійно виконати будь-які зварювальні роботи паливного бака, рихтування та виправлення інших пошкоджень.

Мабуть, кожному власнику вантажівки колись доводилося розв’язувати проблему втрати герметичності паливного бака. Сліди підтікання дизельного пального або характерний його запах, який добре чути біля бака, є сигналом про серйозну несправність, яка потребує негайної уваги. Через розгерметизацію бака можливо не лише забруднення палива, але і його спалахування від раптової іскри, тому треба негайно їхати у сервісний центр для ремонту. Його спеціалісти виконують професійні зварювальні роботи паливних баків — такий спосіб ремонту є найбільш простим та надійним. Зазвичай для виготовлення баків сучасних вантажівок використовують алюміній, дюраль та інші різновиди композитних сплавів. Вони набагато краще протистоять впливу корозії, ніж звичайний пофарбований чи навіть оцинкований метал. Але ж різноманітні домішки у паливі, зокрема сірковий ангідрид, змішуючись з вологою, що конденсується на стінках бака при різких перепадах температури чи вологості повітря, створюють надзвичайно агресивні хімічні сполуки, які здатні роз’їдати будь-який метал, тому ремонт паливним бакам з дюралю, нержавіючої сталі чи алюмінію також може знадобитися через деякий час.

В СЦ Лонгран доступні ціни на зварювання аргоном

Окрім хімічної корозії, причиною втрати герметичності паливних баків можуть бути й інші пошкодження:

  • деформація стінок, яка може призвести до руйнування зварних швів;
  • дірки та пробоїни у стінках;
  • тріщини в металі, які частіше за все утворюються біля заливної горловини.

Остаточний діагноз встановлюється після демонтажу, промивання та очищення бака. Деформовані місця виправляються рихтуванням, а тріщини, дірки та зруйновані ділянки швів заварюються. При цьому треба мати на увазі, що для роботи з композитними сплавами потрібен спеціальний апарат аргонно-дугового зварювання, бо звичайна зварювання не підходить для з’єднання дюралевих чи алюмінієвих листів. При невеликих розмірах пошкоджень їх просто заварюють, в іншому разі — вирізають болгаркою пошкоджену ділянку металу, а потім наварюють на неї алюмінієву латку. У разі необхідності за допомогою зварювання аргоном відновлюють пошкоджені внутрішні перегородки бака, які перешкоджають переміщенню палива при різких маневрах, приварюють відламані кронштейни, монтажні петлі та інші деталі. Звертайтеся до сервісного центру компанії Лонгран, щоб швидко та надійно виконати будь-які зварювальні роботи паливного бака https://longrun.com.ua/ua/p871375352-remont-toplivnyh-bakov.html, а також рихтування та виправлення інших пошкоджень. Професійне зварювання аргоном допомагає відновити герметичність алюмінієвих баків і вони ще довго прослужать, не потребуючи заміни.