Основні правила та технології виготовлення пластикових карток

В даний час є безліч сфер та галузей, в яких активно застосовуються пластикові картки. Їх використовують як фінансові установи, банки, а й різноманітні магазини, інші відділи. Але для того, щоб скористатися всіма перевагами цього варіанту, потрібно розуміти, як відбувається виготовлення пластикових карток.

Які елементи використовують для персоніфікації пластикової картки?

Щоб створити банківську чи дисконтну карту якісної і захищеної, фахівці використовують різноманітні методики та технології. До них входять кілька.

  1. Нерідко пластикова картка доповнюється спеціальними символами. Для того, щоб досягти унікального ефекту, застосовується технологія ембосування.
  2. Нерідко пластикові картки доповнюються й відповідними магнітними стрічками. При цьому в кожному випадку можна вибрати той тип магнітної смуги, який буде найпривабливішим.

Додатково на карту можуть бути нанесені додаткові дані, що зробить карту зручнішою для використання.

Основні етапи виготовлення

Щоб пластикові картки на замовлення принесли максимальний ефект, слід ознайомитись із основними етапами та способами виготовлення.

  1. Попередньо готується макет. Для того, щоб це зробити максимально швидко, професіонали застосовують спеціальні програми. Все це дозволяє зробити все швидко та правильно.
  2. Щоб ціна на виготовлення пластикових карток була відносно невеликою, професіонали з особливою ретельністю готують сировину. Для цього досить часто використовують пластик, який поєднується з ламінуванням. З’єднання здійснюється за допомогою спеціальних елементів, що підвищує ефективність готової продукції.
  3. Додатково фахівці проводять якісне ламінування. Щоб досягти необхідного ефекту, ця дія виконується за допомогою спеціальних пристроїв. Все це сприяє підвищенню ефективності надійності та якості готової пластикової картки.

Додатково до складу пластикової картки вводять спеціальну магнітну стрічку. Саме тому стрічка, яка використовується для цього, може містити деяку кількість даних.

Щоб отримати високоякісний результат, варто довіряти цей процес професіоналам https://tcs.ua/product-category/plastykovi-kartky/, які мають чималий досвід.