Скільки коштує публікація в журналах Web of Science з філософії?

Web of Science – наукометрична база, яка відома всім науковцям світу. Її часто згадують разом з іншою відомою базою даних Скопус.

Написати роботу та опублікувати її в журналі, який індексується нею – справа нелегка. Однак вона відкриває широку перспективи для авторів. Такі статті необхідні для:

 • допуску до захисту дисертації (така вимога поки що має місце не у всіх вищих навчальних закладах, однак практика стає все більш розповсюдженою);
 • отримання вченого звання доцента. Вимога щодо статей Скопус чи Web of Science закріплена на законодавчому рівні;
 • отримання вченого звання процесора тощо.

Звичайно, що впоратися з написанням зможе кожен, хто вирішив пов’язати своє життя з наукою. Питання в іншому: кому цікаво втратити декілька місяців свого життя на написання статті? Набагато цікавіше провести час з друзями, присвятити його улюбленому хобі чи просто відпочити. А ось підготовку статті можна делегувати фахівцям компанії “SOER Publishing”. Щоб оформити замовлення та ознайомитися з деталями співпраці треба перейти за посиланням: https://soer-publ.com.ua/uk/publikatsiyi-web-of-science/. Ця компанія має гарну репутацію та зможе підготувати роботу з таких тем:

 1. Аналітична філософія та атлантизм.
 2. Архітектурно-будівельна метафора у філософії (Декарт, Кант, Пірс).
 3. «Буття-проти» у північно-європейській філософії.
 4. Візантійська цивілізація: євразійський вимір.
 5. Віки філософії (взаємозв’язок віку філософа та змісту філософського вчення; феномен дитячої філософії; філософські питання, що виникають у певному віці).
 6. «Дебри схоластики»: метафора дерева та лісу у філософії.
 7. Діалектична техніка (на матеріалі текстів однієї з класиків філософської думки).
 8. Доказ: загальна теорія та докази у праві.
 9. Жінки та філософія (роль жінок у філософському процесі).
 10. Здоровий глузд як проблема психопатології та філософії.
 11. Істина і право (істинність норми права, істина та юридичний процес) тощо.

Вартість публікації стартує з 900 доларів. Все залежить від спеціальності, обраного журналу тощо. Інколи ціна може сягати кількох тисяч доларів.

Також в цій компанії можна оформити роботу з таких спеціальностей, як медицина, психологія, юриспруденція (адміністративне право та процес, кримінальне право, цивільне право, фінансове право, господарське право, право соціального забезпечення тощо), педагогіка й не тільки.