Вуличні світильники LEDSTER: переваги та основні особливості

Світильники для вулиць від LEDSTER™ стали дуже затребуваними в наш час. Це ефективне та сучасне рішення для освітлення парків, скверів, аеропортів та інших громадських місць. Якісні вуличні світильники чудово справляються зі своїм призначенням і не підводять сміливих очікувань. Розглянемо їх основні переваги докладніше.

Відмінна енергоефективність

Джерела освітлення LEDSTER™ працюють на основі інноваційних світлодіодних технологій. Саме тому рівень їхньої енергоефективності високий. Споживання електричної енергії буде мінімальним, тому переплачувати за електроенергію ви точно не станете.

Тривалий термін служби

Світлодіоди відрізняються дуже тривалим терміном служби. Нерідко він сягає 50 000 годин роботи без перерв. Вуличні світильники не доведеться часто замінювати, процес їх обслуговування бюджетний. Саме тому витрати на експлуатацію виробів значно зменшаться.

Відмінна яскравість та високий рівень якості світла

Таке освітлення для стадіонів та інших об’єктів буде яскравим та якісним. Воно вийде рівномірним та максимально комфортним для ваших органів зору. Світло буде чистим і яскравим, тому проведення часу на вулиці в темний час доби стане безпечним.

Екологічна безпека

У світлодіодних вуличних світильниках немає різних шкідливих речовин, наприклад, ртуті та пломбованих газів. Це екологічно чисте рішення, яке запобігає забрудненню навколишнього середовища. У повітря не потраплятимуть токсичні компоненти, які шкодять здоров’ю людей.

Мінімальне виділення тепла

У цих джерел освітлення низький рівень тепловиділення. Ви можете встановлювати їх біля рослин, а також там, де є тварини та люди. Ризик отримання випадкового опіку або виникнення пожежі повністю виключений.

Гнучкий дизайн

Ви можете вибрати саме той вуличний світильник від бренду LEDSTER™, дизайн якого відповідає конкретному інтер’єру. Встановлювати вироби можна і на стовпах, і стінах споруд.

Стійкість до негативних факторів

Джерела освітлення не бояться підвищеного рівня вологості, пилу та інших зовнішніх впливів. Ви можете встановлювати їх на вулиці навіть у регіонах, де погода мінлива.

Також на вашу увагу заслуговують промислові світильники від компанії LEDSTER™. Цій компанії вдалося зарекомендувати себе з кращого боку серед широкого кола людей. Вам вдасться отримати довговічні та надійні джерела освітлення, які потішать презентабельним виглядом!